Hakkımızda

ÖZLEN KURUYEMİŞ

Balıkesir’in lider kuruyemiş markası Özlen Kuruyemiş, Zülfü Özlen tarafından 2002 yılında kurulmuş ve kısa zamanda kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla Balıkesir’in önde gelen bir firması olmuştur.

Çalışmalarını kuruyemiş imalatında yoğunlaştıran Özlen Kuruyemiş, üreticiden aldığı birinci kalite hammaddeyi işleyip, teknolojik makinelerde el değmeden paketleyerek en taze haliyle tüketiciye ‘özlediği’ lezzeti sunmaktadır. Temel ilkeleri insan sağlığı, kaliteli ve taze kuruyemiş ve müşteri memnuniyeti olan firmamızın yatırımları modern imalathaneler kurma yönünde devam etmektedir. Hedefimiz, Balıkesir’den sonra Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına lezzetimizi götürebilmek ve ülkemizin tatlarını, ülke ekonomisine katkı sağlayacak şekilde yurtdışı pazarlarına da sunabilmektir .

Ürünlerinin, üreticiden tüketiciye ulaşma sürecinde hijyen, kalite ve tazelikten ödün vermeyerek titizlikle çalışan firmamız, katkı maddesi kullanmadan ve sağlıklı ortamlarda üretimini gerçekleştirmektedir. Ürün gruplarımızda kuruyemiş, lokum ve kuru meyve yer almaktadır.

Ürünlerimizin paketleme ile hem havayla teması kesilerek ilk günkü gibi taze kalması hem de siz değerli müşterilerimize el değmeden en sağlıklı şekilde ulaşması sağlanır. Böylece ürünlerimizi güvenle tüketebileceğinizi ve sevdiklerinizle paylaşabileceğinizi bilirsiniz.

Özlen Kuruyemiş, ilk günkü çalışma heyecanı ve isteğiyle, her pakette özlediğiniz lezzeti sizlere ulaştırmaktan gurur duyarak ve her geçen gün kendini yenileyerek yoluna devam etmektedir. Web sitemiz üzerinden bizimle temasa geçebilir, firmamız hakkındaki tüm görüş, soru, düşünce, istek ve önerilerinizi web sayfamızın Bize Ulaşın bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Bu uzun serüvenimizde bizi tercih ettiğiniz ve bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.